Colours of Sepsis 2021: Online v termínu 27.4. - 29.4. Novinka

Úvod / Novinky / Colours of Sepsis 2021: Online v termínu 27.4. - 29.4.
Colours of Sepsis 2021: Online v termínu 27.4. - 29.4.

Colours of Sepsis 2021 se uskuteční v online formátu ve dnech 27. 4. – 29. 4. 2021.

Vážení příznivci Colours of Sepsis,

ačkoli jsme věřili, že v odloženém termínu bude možné uspořádat prezenční verzi Colours of Sepsis 2021, epidemiologický vývoj a očekávání pro příští týdny stále nejsou optimistická. Proto jsme se rozhodli předem změnit formát kongresu.

Colours of Sepsis 2021 se uskuteční v online formátu ve dnech 27. 4. – 29. 4. 2021.
V těchto dnech připravíme celkem 6 odpoledních přednáškových bloků (vysílat budeme paralelně vždy dva bloky) doplněných sympozii vybraných partnerů. I pro online vysílání budeme mít základnu v hotelu Clarion v Ostravě.

Online přenosy pokryjeme všechny plánované sekce:
Těžká sepse, 8. PG kurz sester, 18. sympozium „Aktuality v dětské intenzivní péči“ a 3. Den mladých intenzivistů.

Všechny online přenosy i kompletní archiv příspěvků budou všem registrovaným účastníkům k dispozici zdarma. Registrační proces bude ovšem i tak povinný a bude spuštěn do 15.2.2021.
Počet registrací pro online verzi nebude omezen. Veškerý obsah bude kromě živého přenosu později k dispozici i v digitálním archivu akce.

Na detailním programu nyní pracujeme a budeme Vás o něm informovat v dalších týdnech, včetně alespoň částečné náhrady oblíbených společenských programů kongresu.

Pokud to situace a aktuální umožní, rádi alespoň některé z Vás uvidíme v Ostravě osobně. V takovém případě bychom pro obsazení kapacity na místě spustili nový registrační proces. Online přenosy a archiv by probíhaly beze změn.

Věříme, že i v online verzi připravíme skvělý a hodnotný program. Těšíme se na Vás.

Za organizátory MUDr. Roman Kula, CSc. a SANOPHARM CZ s.r.o.

Sdílet na sociální služby:    

  Colours of Sepsis

Akce se koná každoročně v lednu. Má postgraduální charakter a je určená lékařům a sestrám, kteří se zabývají intenzivní péči. Koordinátorem a garantem odborného programu je Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny a Oddělení pediatrické intenzivní a resuscitační péče Kliniky dětského lékařství Fakultní nemocnice v Ostravě. Program akce je připravován v úzké spolupráci s předními odborníky ČLS JEP, SLS a Výukového pracoviště Intenzivní medicíny IPVZ v Ostravě.

  Kontakt

Zvětšit mapu

   
    www.coloursofsepsis.cz
      facebook.com/sepseostrava

Google Play
Apple App Store