Colours of Sepsis 2021: Osobně nebo online? Novinka

Úvod / Novinky / Colours of Sepsis 2021: Osobně nebo online?
Colours of Sepsis 2021: Osobně nebo online?

Rozhodnutí o formě konání a start registrace: 1.11.2020

Vážení kolegové a fanoušci,

dovolte nám, abychom Vás informovali o stavu příprav 23. ročníku Colours of Sepsis.

Všichni vnímáme a jsme negativně ovlivňováni déletrvající nepříznivou epidemiologickou situací. Trend posledních týdnů a výhled do budoucna určitě nenabízí dobrou perspektivu pro tradiční formu konání kongresu se všemi výhodami osobního setkání. Musíme být připraveni na to, že prezenční forma akce nebude moci být uskutečněna a my budeme muset zvolit variantu „virtuálního“ ročníku Colours of Sepsis. Ten by kombinoval předpřipravený obsah s živě přenášenými přednáškami a diskusemi. Nepochybujeme o tom, že i v takovém případě budeme schopni připravit jako vždy kvalitní odborný program ve všech sekcích a zároveň zajistit spolehlivé a uživatelsky přívětivé prostředí e-kongresu.

Stále ale chováme naději, že se okolnosti v příštích dnech změní a nabídnou nám podstatně lepší perspektivu pro konání Colours of Sepsis v prezenční formě, byť by jistě v některých ohledech musela být omezena.

Definitivní rozhodnutí o formě konání akce odkládáme na 31.10.2020. Od 1.11.2020 pak bude spuštěna registrace, ať už se rozhodneme pro jakoukoli formu konání akce.

Sledujte, prosím, další informace. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy či názory.

Hodně zdraví a energie!

Za organizátory
MUDr. Roman Kula, CSc. a SANOPHARM CZ

Sdílet na sociální služby:    

  Colours of Sepsis

Akce se koná každoročně v lednu. Má postgraduální charakter a je určená lékařům a sestrám, kteří se zabývají intenzivní péči. Koordinátorem a garantem odborného programu je Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny a Oddělení pediatrické intenzivní a resuscitační péče Kliniky dětského lékařství Fakultní nemocnice v Ostravě. Program akce je připravován v úzké spolupráci s předními odborníky ČLS JEP, SLS a Výukového pracoviště Intenzivní medicíny IPVZ v Ostravě.

  Kontakt

Zvětšit mapu

   
    www.coloursofsepsis.cz
      facebook.com/sepseostrava

Google Play
Apple App Store