Registrace na společenský večer

logo-transparent-cut

Registrace na společenské večery v rámci 26. Colours of Sepsis

Letošní rok probíhá registrace na společenské večery přímo formou zakoupení vstupenky prostřednictvím služby Boom ticketing.

Ve formuláři níže si vyberete, na které ze společenských večerů chcete pořídit vstupenku, vyplníte kontaktní údaje a v následujícím kroku prostřednictvím platební brány vstupenky uhradíte.

Pozor, nákup vstupenek je limitován na 1 vstupenku na každý společenský večer.

Ihned po uhrazení platby vám přijdou vstupenky ve formě PDF s QR kódem do e-mailu. Prosíme dbejte na správné uvedení e-mailové adresy.

Vstupenkou s QR kódem se prokážete při vstupu na společenský večer. Stačí ukázat kód v mobilním telefonu, ale můžete si ho samozřejmě i fyzicky vytisknout.

POZOR!

Zadání e-mailové adresy

Prosíme, uveďte soukromou e-mailovou adresu (např. seznam.cz, gmail.com), namísto pracovních adres při koupi vstupenek. Z důvodu zvýšené ochrany zdravotnických zařízení před kybernetickými útoky dochází k problémům s doručováním e-mailů se vstupenkou. Děkujeme za pochopení.

Daňový doklad ke vstupence

Pokud potřebujete vystavit k zakoupení vstupenky na SV fakturu s IČ, prosíme neprovádějte nákup přes systém níže kartou, ale kontaktujte nás s objednávkou na info@sanopharm.cz