Colours of Sepsis 2021: nový termín konání Novinka

Úvod / Novinky / Colours of Sepsis 2021: nový termín konání
Colours of Sepsis 2021: nový termín konání

Důležité informace pro účastníky i partnery.

Vážení kolegové a podporovatelé Colours of Sepsis,
dovolte nám, abychom Vás informovali o důležité změně, která se týká organizace Colours of Sepsis 2021.Dlouho jsme žili v naději, že se spolu budeme moci potkat tradičně na konci ledna v Clarionu a realizovat Colours of Sepsis v osvědčeném formátu a ve skvělé atmosféře, pro kterou se všichni do Ostravy rádi pravidelně vrací.

S přibývajícím časem a nepříznivým epidemiologickým vývojem jsme začali plánovat alespoň online verzi kongresu. Dramaticky se zhoršující situace v posledních týdnech nás ale vedla k rozhodnutí, že v lednový termín akci neuskutečníme ani v elektronické podobě.

Máme pocit, že energii a čas nás všech je v nadcházejí době nutné směrovat do maximální péče o pacienty a záchranu jejich zdraví a životů. A bez dostatku energie a času na přípravu bychom nebylo schopni garantovat vysokou kvalitu kongresu, kterou všichni očekáváte.

Zároveň se zdá více než pravděpodobné, že tato nepříjemná situace potrvá ještě další čas a i v lednovém termínu bude většina z nás i Vás stále ve velkém pracovním zatížení, kdy nebude moci věnovat plnou pozornost ani zajímavému odbornému obsahu, přenášenému online. Věříme ale, že se trend nakonec obrátí, přijdou dobré zprávy a budeme moci potkat se s Vámi osobně na jaře.

Jsme si jistí, že síla a hodnota Colours of Sepsis je dána z velké části právě skvělou atmosférou na místě, kterou spoluvytváříte Vy všichni. Proto jsme posunuli termín konání Colours of Sepsis 2021 na nový termín: 26. - 30. dubna 2021. V tomto termínu jsou rezervovány prostory v tradičním místě konání – ostravském hotelu Clarion. Nikdo z nás samozřejmě nemůže na 100 % vědět, s jakými omezeními budeme muset v tento čas při organizaci pracovat, ale v tento těžký čas je pro nás naděje na osobní setkání s Vámi velkou motivací pro práci.

Věříme, že všichni přednášející, účastníci i partneři Colours of Sepsis toto rozhodnutí pochopí.
Přejeme Vám všem hodně energie a síly ke zvládnutí náročného pracovního období, hodně zdraví a těšíme se, až se uvidíme v lepších časech!

Za organizátory MUDr. Roman Kula, CSc. a SANOPHARM CZ s.r.o.

Sdílet na sociální služby:    

  Colours of Sepsis

Akce se koná každoročně v lednu. Má postgraduální charakter a je určená lékařům a sestrám, kteří se zabývají intenzivní péči. Koordinátorem a garantem odborného programu je Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny a Oddělení pediatrické intenzivní a resuscitační péče Kliniky dětského lékařství Fakultní nemocnice v Ostravě. Program akce je připravován v úzké spolupráci s předními odborníky ČLS JEP, SLS a Výukového pracoviště Intenzivní medicíny IPVZ v Ostravě.

  Kontakt

Zvětšit mapu

   
    www.coloursofsepsis.cz
      facebook.com/sepseostrava

Google Play
Apple App Store